SILVIA NAVARRO
Dobrodosli na forum o Silvii Navarro.

Mnostvo njenih slika,video zapisa.

Ne samo to,imate i download serija.Ceka vas mnogo

toga.DOBRO DOSLI.Vole vas vase adminke !

SILVIA NAVARRO

HomePortalFAQMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

KOMENTARI???

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Nata-SilvaFan
Admin
Admin

PostSubject: KOMENTARI???   Sat May 15, 2010 3:39 pm

Ne znam koliko vas je gledalo ovu seriju? Ja je trenutno gledam i apsolutno uživam! Zanimljiva radnja i kemija između Silvije i Sergia koja mi je savršena!

Evo pokušat ću u par crta objasniti radnju serije i nabrojati likove, barem one bitne za radnju!

Catalina Negrete Rivadeneyra
Sebastian Mendosa
Adela ( mama od Cataline)
Gustavo ( tata od Cataline)
Ricardo i Luisa ( stariji brat i mlađa sestra)
Eduardo ( bivši Catalinin dečko)
Silvia ( njegova žena, ostavio Catalinu zbog njezinih novaca)
Alicia i Luis ( Catalinini najbolji prijatelji )
Don Lupe ( Sebastianov otac)
Martina ( sestra)
Ramiro ( najbolji prijatelj i dečko od Martine)
Karmelo ( nadzornik na Sebastianovom imanju)
Emilija ( Sebastianova prijateljica od djetinjstva, opsesivno zaljubljena u njega)
Antonieta ( u mladosti zaljubljena u Sebast. oca, kad ju je on odbio, nije se nikada udavala i postala je ogorčena žena, spremna na sve da mu zagorča život)

Kratak sadržaj;

Catalina je mlada djevojka koja živi sa svojom obitelji u lukuznom stanu u Meksiko cityu, otac joj je prosječni radnik, ali njezina majka je vrlo opsjednuta time da se oni predstavljaju kao bogataši koji imaju novac, iako je njezin otac dužan više ne zan ni on kome, i čak mu prijeti odlazak u zatvor! Catalina je zaljubljena u Eduarda, ali i on slično njezinoj majci razmišlja da je novac u životu puno važniji od ljubavi i ostavlja catalinu da bi se oženio 9 godina starijom ženom koja ima novaca! Catalina vrlo povrijeđena zbog toga ni ne sluti da bi joj se život ubrzo mogao preokrenuti naglavačke! Roditelji joj kao novog dečka tj. kandidata za budućeg muža nalaze mladog Sebastiana, sina bogatog rančera iz obližnjeg sela! Catalina iz početka ne želi ni pomišljati na to da se uda za njega samo iz interesa, ali njezina majka želi si osigurati sigurnu budućnost pošto, poto! Glumi da je jako bolesna na srce, i da ima jako malo još od života i da joj je posljednja želja da vidi Catalinu i Sebastiana vjenčane! Sebastian koji se na prvi pogled jako i iskreno zaljubio u Catalinu nema pubno dvojibi oko toga da se želi s njom vjenčati! Jedino ga muči obećanje koje je dao ocu da će mu javiit prije nego što se odluči oženiti! Jer njegov otac je vrlo sumnjičav prema Catalini i njezinim osjećajima za Sebastiana! On sumnja da ona želi Sebastiana samo radi novaca! I dobro,,,,da skratim, Catalina i Sebastian se ipak vjenčaju općinski i za divno čudno, njezina majka za samo par dana se oporavi, ahahah! Catalina je jako ljuta i povrijeđena postupkom svojih roditelja, jer su je praktički prodali! Ali odluči ostati u braku sa Sebastianom jer se u njoj počinju rađati posebne emocije prema njemu! Polako dolazi i dan crkvenog vjenčanja! Ali Sebastianov otac je smislio pomalo pakleni plan da provjeri da li Catalina voli njegovog sina ili novac! Nagovori sina da na dan vjenčanja Catalinu uvjeri da ju je lagao i da je on u biit nadzornik na imanju starog Guadalupea! Sebastian nevoljko pristaje, uvjeren u Catalininu ljubav i poštenje! Ali kad joj pred crkvom to prizna,Catalinu to jako razljuti! A još više njezine roditelje jer shvaćaju da su i dalje u lošem financijskom stanju, a sad im je kćer udana za običnog nadzornika, što je za njih vrlo ponižavajuće! U biti za Catalininu majku i brata, otac i sestra su ipak smao marionete u njihovim rukama! Mama je tu glavna i ona vodi brigu o svemu! karmelo je nadzornik na imanju Sebastianovog oca ali pošto je odrastao kao siroče, uvjeren je da mu je Don Lupe u biiti pravi otac ali da ga iz nekog razloga ne želi priznati I savršeno mu na ruku ide plan da se on i Sebastian zamjene za uloge! Nakon propalog vjenčanja, Sebastian iako ga svi angovaraju da što prije zaboravi Catalinu, to ne želi i ne može učiniti, i pod izlikom da ju mrzi i da joj se želi osvetiti priprema svoj plan! Dat će Catalini razvod tek ako ona 6 mjeseci bude živjela s njim u sirotinjskoj kolibi i ispunjavajući sve dužnostima i obaveze jedne žene u braku! Catalina prvo na to ne želi pristati, ali ipak je uvjerena da se stvarno i iskreno zaljubljuje u svog muža i ipak odluči pristati na taj dogovor da provjeri svoje osjećaje! No tu tek počinju muke za obadvoje! Ona misli da ju on mrzi i da joj se osvećuje, a on je uvjeren da je ona pristala na takav dogovor samo da bi lakše i što prije dobila razvod da se vrati bivšem dečku, koji je shvatio da mu novac ipak neće donijeti svu sreću i koji sad pokušava sjediti s jednim dupetom na dve stolice! Imati i Catalinu i Silviju! A da stvar buide još gora, tu je i Emilija, žena iz Sebastianovog sela koja je s njim odrasla i cijeli život maštala kako će se jednog dana udati za njega, iako joj on nikada za to nije dao povoda i uvijek joj je jasno govorio da između njih ne može biti ništa više od prijateljstva! A pogotovo sad jer je on oženjen i voli Catalinu usprkos svemu! Emilija za svoje spletke u razdvajanju Cataline i Sebastiana koristi i Antonijetu! U biti Antonijeta više koristi nju! Ona je ogorčena stara usidjelica koja je posvetila svoj život tome da unesereći starog Guadalupea, i stalno mu puni glavu idejom da Sebastian i Martina vjerovatno nisu njegova djeca, jer je Matilde njegova pokojna žena spavala sa pola sela i to su svi znali! Iako je Guadalupe uvjerio djecu da im je majka bila svetica i da su se ludo voljeli! Ona tvrdi da ima dokaz za to, pismo koje je Matilde napisala prije smrti u kojem navodno priznaje tko je otac Sebastianu i Martini! A Catalinina majka se nikako ne može pomiriti s činjenicom da joj je kćer udana za siromašnog nadzornika i kojeg je još i zavoljela! Ona već smišlja kako da Catalina što prije dobije razvod i da se uda za Karamela za kojeg sad svi misle da je pravi nasljednik bogatstva familije Mendoza!

Uglavnom serije ima mislim 105 nastavaka i meni je odlična!
Ja je trenutačno geldam na Spectrum tv a nisam izdržala pa sam na youtubeu pogledala skoro sve šta će biti do kraja! U svakom slučaju, preporuka od srca, ako niste pogledajte!
Back to top Go down
View user profile
Nata-SilvaFan
Admin
Admin

PostSubject: Re: KOMENTARI???   Wed May 19, 2010 4:54 pm

Ljuta sam! Jutros oko 11 i 15 upalim Spectrum tv, kad je inače repriza ove serije, kad ono iznenađenje! Ne mogu reći da je bilo baš neugodno ali svejedno! Umjesto 36. epizode Cataline, stavili 5. epizodu Cuando seas mia! I pogledam na raspored programa za Specrtum, piše Catalina u 13.00 ja opet pred tv, kad ono 6. epka Palome, hahahaah, a na programu piše i u 15.00 da će biti Paloma, to nisam uspjela provjeriti da li je bila! E sad imam još jednu nadu! Piše da bi kao Catalina trebala biti u 10 ujutro, e pa probudit ću se ja sutra ranije,pa da stvarno vidim šta se dešava, i gdje mi nestala moja Katica?? hahaahah Mislim obožavam ja Palomu, ali nju sam već gledala i vrlo rado bi pdgledala Katu, hahaaha! A Paloma je nedavno završila na tom isto programu i sad je opet puštaju, iako zadnjih 5 epizoda ni tamo nisu pustili! Barem ne u terminu kad su pisali! Katastrofaaaaaaaaaaaa,,,hahahaah
Back to top Go down
View user profile
Estrella-Marina
Admin
Admin

PostSubject: Re: KOMENTARI???   Fri Aug 27, 2010 3:02 pm

Seriju sam gledala skoro,odlicna je !
Back to top Go down
View user profile http://silvianavarro.yours.tv
Sponsored content

PostSubject: Re: KOMENTARI???   

Back to top Go down